Open Grave (Horor / Thriller)

30. června 2014 v 20:56 | Untitled07 |  Filmy 2013

Open Grave
USA 2013

Režie: Gonzalo López - Gallego
Hrají: Sharlto Copley, Joseph Morgan, Thomas Kretschmann...


O čem film je?

V hrobě plném mrtvol se probere chlapík, který vůbec netuší, jaká je jeho identita, co se mu stalo nebo proč se ocitl na tomto bizarním místě. Jediné, co má u sebe jsou klíče, zapalovač a pistole. Po krátkém volání o pomoc mu neznámá nemá žena hází lano, s jehož pomocí se vyšplhá ven. Následné setkání s dalšími lidmi v nedalekém domě mu odpovědi na jeho otázky nepřinese. Právě naopak. Všichni zúčastnění totiž mají totožný problém. Nikdo o sobě nic neví, nikdo nikoho ze skupinky nepoznává. Co se to vlastně děje? Jsou to přátelé nebo předzvěst smrtelného nebezpečí?

Můj názor

Open Grave asi nebude patřim k mým oblíbeným hororům, nicméně k úplnému zatracení také není. Přiznám se, že jsem podle recenzí čekala něco víc, ale jistý potenciál film má. Má také místy hodně depresivní atmosféru, skvělé herce, kameru, děj je nepředvídatelný, ale závěr je odfláknutý. Podle mě se z toho dalo vytřískat mnohem víc, ale zase na druhou stranu to klidně mohlo být i horší. Dávám tři hvězdy.

Trailer

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peter12 Peter12 | E-mail | 6. července 2014 v 14:23 | Reagovat

ento film začal dosť nechutne.Toto je je čistá nefalšovaná psychopatia.Lebo hlavný aktéri nevedia kto sú,ani ako sa tam dostali ale hlavne prečo sú tam s ďalšími ľudmi.Je to veľmi zmetený film čo sa týka príbehu.A ani herecké osadenstvo nebolo dva krát sympatickejšie.Len škoda že film doplatil na často trvajúcu nudu.Tento film sa zameriava hlavne na dialógy.Moje dojmi sú rozpačité.Dosť dlho sa tam nič nedeje a asi posledných 30 minút to má dusné napätie.Lebo sa dostávame konečne kto sú hlavný aktéri a aké miesto majú v príbehu.Ale nemôžem sa ubrániť prekombinovanosti v príbehu,lebo čo bolo vysvetlené asi v polovici filmu,tak na konci som to zabudol.A tam vidím najväčšiu chybu tohoto filmu.***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama